Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlasy aneb co s nimi...

11. 11. 2011

Mastné vlasy

Jak to vypadá?

Vlasy máte přilepené k hlavě a pomocí mazu se „slepují“ do jednotlivých pramínků, takže to potom vypadá, že máte řídké vlasy, i když to tak do opravdy nemusí být!

Uklidnění

Nebojte se ale, že by maz nějak škodil pokožce nebo vlasům. Maz je na vaší hlavě stále a je to tak správně. Maz totiž dodává vlasům pružnost a pěkný lesk. Pokud se ho ale vyrobí víc následkem třeba stresu nebo tak, vypadají potom vaše vlasy mastné a né lesklé.

Co s tím?!

short-hairstyles.jpgZkraťte svůj účes. Nemusí to být úplná pleš ale třeba něco z těchto obrázků.

Divoké...

 

 

Když vám padají vlasy

Jak to vypadá?

Když se češete, máte plný hřeben vlasů a mamka si stěžuje, že musí pořát luxovat a lítat s prachovkou jako tornádo. To se určitě přehlédnout nedá, nebo snad ano?

Uklidnění

Vlasy padají hodně na jaře a na podzim. Když se totiž vlasy vyměňují, vypadá ti až 60 vlasů.

Co s tím?!

Nemáš dostatek hořčíku nebo zinku. Najdi si, v čem se vyskytuje, a papej. Nezapomínej ale na to, že všeho moc škodí, takže nepřeháněj. Možná zjistíš, že přesně na to si měla chuť, protože tělo si řekne. Až ti to nebude chutnat, tělo má dost. Až bude potřebovat, řekne si. Zinek se třeba vyskytuje v pivovarských kvasnicích. Prodávají je v lékárně v pilulkách. Smrdí to jako psí strava, no prostě fuj, ale pomáhá mi to. Padat vlasy ti mohou také kvůli stresu, nepříjemné životní situaci, a tak.

 

 

Lupy

Jak to vypadá?

Bílé malé kousky ve vlasech

Uklidnění

Není to škodlivé! Je to jen kůže co se odlupuje. Kůže se odlupuje stále, ale někdy se na nějaký čas začně kůže odlupovat víc. Nebojte, ono vás to nezabije!

Co s tím?!

Možná používáte špatný šampón který dráždí pokožku a ta se odlupuje. Nebo jste nemocní, nebo prostě máte nedostatek vytamínů.

 

Vlasy mijte každý den ale ne šamponem ale čistou, vlažnou vodou. Vyvarujte se fénu. Lepší je vlasy jemně protřít ručníkem a tím z nich odstranit vodu tak, aby z vás „netekla“ a pak si třeba pustit televizi a nechat vlasy schnout na volném vzduchu, ne pod ručníkem. Když už ale potřebujete mít sušení vlasů rychle za sebou, sušte vlasy studeným vzduchem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 179942
Měsíc: 1720
Den: 50